W Premium Mobile najtaniej

Wirtualni operatorzy stanowią coraz większą cześć rynku telekomunikacyjnego w Polsce. Jednym z nich jest nowy operator komórkowy – Premium Mobile. Dzięki temu, że nie wydajemy pieniędzy na drogie spoty telewizyjne z celebrytami, możemy oferować naszym klientom najtańszy abonament z tak korzystnymi warunkami. O tym, jak bardzo korzystna jest to oferta, niech świadczy fakt, że Premium Mobile jest najszybciej rozwijającym się operatorem wirtualnym w Polsce, z największą liczbą nowych abonentów w roku 2017 wśród operatorów wirtualnych.

Oferta Premium Mobile

To, co wyróżnia Premium Mobile na tle konkurencji to najlepsza oferta na abonament bez telefonu. Oferta Premium Mobile to przede wszystkim tani abonament, duży pakiet danych oraz umowa na czas nieokreślony. Zapewniamy elastyczność i pełnię wyboru. U nas umowę możesz zakończyć w dowolnym momencie, z miesięcznym okresem wypowiedzenia, a do tego możesz w każdej chwili swobodnie zmieniać swój plan taryfowy – nie będziesz musiał przy tym zapłacić żadnych dodatkowych opłat. Zapewniamy zarówno najtańszy abonament dla klientów indywidualnych, jak i tani abonament rodzinny oraz domowy Internet mobilny.

Do tego Premium Mobile zasięg zawdzięcza sieci Plus, dzięki temu zawsze masz pewność, że będziesz mieć możliwość wykonywania połączeń telefonicznych, ale też będziesz mógł swobodnie korzystać z Internetu LTE z taką prędkością, jaką oferuje sieć komórkowa Plus. Premium Mobile oferuje także osobno Internet mobilny do domu, w ramach którego dostajemy duży pakiet danych do wykorzystania na wszystkich podłączonych urządzeniach. Wszystko to oczywiście na nadajnikach sieci Plus.

Z Premium Mobile możesz także zarobić, wystarczy, że dołączysz do naszego programu Ambasador i zachęcisz swoich znajomych lub rodzinę do przeniesienia się do sieci Premium Mobile. Za każdą poleconą przez Ciebie osobę otrzymasz 80 zł!

Dołącz do Premium Mobile!

Chcesz dołączyć do Premium Mobile? Lub przyjść i porozmawiać o naszej ofercie? Premium Mobile salony posiada na terenie całego kraju – zarówno w dużych miastach, jak i mniejszych miejscowościach - więc z łatwością nas znajdziesz! Z chęcią przedstawimy Ci naszą ofertę i zaoferujemy najlepszy abonament specjalnie dla Ciebie. A jeżeli wolisz kontakt telefoniczny bądź mailowy, dział obsługi klienta oraz infolinia są czynne codziennie od rana do wieczora. Wystarczy zostawić swój numer telefonu, a my skontaktujemy się z Tobą o takiej, godzinie, która będzie Ci odpowiadać.
Operatorzy wirtualni, jak Premium Mobile - w przeciwieństwie do wielkich, korporacyjnych molochów - mogą poświęcać więcej czasu dla pojedynczych abonentów, z tego względu łatwiej jest się z nami skontaktować i dzięki temu do każdego naszego klienta podchodzimy indywidualnie. Dbamy o bezpośrednie relacje z naszymi klientami Dla nas liczy się każdy abonent.

Zobacz pełna ofertę Premium Mobile:
https://najtanszaoferta.premiummobile.pl

Premium Mobile
4.91259 pozytychnych głosów
4.9 1259pozytywnych sprzedaży
blog