Opinie o Premium Mobile

jak o większości sieci komórkowych są różne i skrajne. Wiele opinii wystawianych jest w oparciu o wyobrażenie innych, którzy nie są lub nie zamierzają być Klientami Premium Mobile. Istnieje przekonanie że Premium Mobile jest tzw alternatywnym operatorem, jednak faktycznie Premium Mobile to operator wirtualny MVNO czyli niezależna sieć komórkowa działająca na infrastrukturze Plus.

Freedom Opinie

Jaki jest punkt widzenia użytkowników sieci na temat Premium Mobile? Wczytując się w opinie abonentów, trudno nie dostrzec że są bardzo zadowoleni. Zdawać by się mogło że przedstawiony obraz jest dziełem sprawnego działu Marketingu Internetowego bo uznanie dla Premium Mobile jest zbyt duże. Patrząc jednak na ofertę abonamentową Freedom oraz wyniki w przenoszeniu numerów oraz pozyskiwaniu nowych Klientów to wystawione oceny stają się jak najbardziej realne. Proste, klarowne zasady w połączeniu z wyjątkowo niskimi opłatami trafiają idealnie w grupę Klientów świadomych i samodzielnych. Zdanie na temat połączeń oraz zasięgu Premium Mobile jest niezmiennie pozytywne.

Premium Mobile opinie

Zebraliśmy kilka opinii dotyczących korzystania z usług Premium Mobile. Sprawdź czy oferta mogłaby spełnić i Twoje oczekiwania.

Opinie o Premium Mobile
są podzielone pomiędzy tych którzy już korzystają z sieci a tych którzy dopiero przeniosą numer. Zwykle odbywa się to w podobnym schemacie. "Głowa Rodziny" zmęczona ciągłymi przepychankami z obecnym operatorem komórkowym oraz mocno nadszarpniętym portfelem zaczyna szukać w sieci najtańszego abonamentu zapoznając się z ofertami z wyszukiwarki. Po sprawdzeniu i zbadaniu wszystkich opcji wpisuje premium mobile opinie forum gdzie po kilku minutach czytania jest już pewien że Premium Mobile to najlepszy wybór. Przeniesienie numeru jest bardzo szybkie i wszystko odbywa się bez wychodzenia z domu. Internet, Telefon, Kurier i już jesteś w Premium Mobile.

Serdecznie zachęcamy do wypróbowania jednego z abonamentów Freedom, "umowa na ile chcesz" pozwala (w przypadku gdy nie będziesz do końca przekonany) zawsze możesz zrezygnować. Podziel się z nami swoją opinią i spostrzeżeniami. Czekamy z niecierpliwością na opinie o Premium Mobile!

Zobacz pełna ofertę Premium Mobile:
https://najtanszaoferta.premiummobile.pl


premium mobile opinie

Freedom PL Opinie

Opinie o abonamencie o Freedom PL można podsumować jednym słowem — tani. Do tej pory wszystkie tanie abonamenty, oferowane przez operatorów były ograniczane w różny sposób. W przypadku Freedom PL mamy nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych. Dostępne bez ograniczeń są także wiadomości SMS. Do dyspozycji jest także pakiet Internetu w ilości 3GB. Ktoś może powiedzieć, że taka ilość Internetu w abonamencie nie jest wystarczająca. Spójrzmy jednak przez pryzmat ceny - 16,70 złotych miesięcznie. U przodujących operatorów Internet może kosztować nawet 5zł za 1GB i nie ma w tym ani rozmów, ani wiadomości SMS. Jedynym minusem jest brak możliwości wysyłania nielimitowanych wiadomości multimedialnych MMS. A także wykonywania połączeń wychodzących na numery stacjonarne. Podsumowujac - najtańszy abonament od Premium Mobile zasłużył na wysoką ocenę. Szukasz oszczędności? Freedom PL to gwarancja obniżenia kosztów abonamentowych.
Fredoom 1 opinie, premium, mobile

Freedom 1 Opinie

Freedom 1 jest ofertą abonamentową, która przez wiele miesięcy zdobywała czołowe miejsca w rankingach ofert komórkowych. "Magiczne" 19,90 do dzisiaj cieszy się ogromną popularnością ze względu nie tylko na cenę jak w przypadku Freedom PL. Głównymi zaletami abonamentu Freedom 1 są (poza oczywiście ceną) nielimitowane połączenia do wszystkich sieci komórkowych w Polsce oraz 10 GB Internetu LTE. Jeśli lubisz dużo rozmawiać przez telefon i często wysyłać wiadomości SMS to ta oferta jest dopasowana do tych właśnie potrzeb. Natomiast Internet w telefonie w ilości 10 GB to przysłowiowa wisienka na torcie. Ten pakiet Internetu bez większych problemów powinien wystarczyć na cały miesiąc swobodnego korzystania z sieci. Na tym jednak nie kończą się pozytywy, gdyż wszystko to jest przewidziane, w umowie na ile chcesz. Co oznacza umowa na czas nieokreślony, która odnawia się co miesiąc? Dla abonenta jest to bardzo użyteczne, ponieważ w każdej chwili można zrezygnować z abonamentu w Premium. Brak kontraktów długoterminowych, na rok lub dwa lata jest bardzo wygodny i pozwala w momencie wyjazdu np. za granicę bez problemu rozwiązać umowę.
premium opinie

Freedom 2 Opinie

24,70 złotych miesięcznie za abonament telefoniczny. Zastanawiać by się można czy ta cena jest atrakcyjna, czy też nie. Na pierwszy rzut oka nie odbiega znacząco od abonamentów innych operatorów. Przyjrzyjmy się jednak tej ofercie dokładniej i sprawdźmy wszystkie korzyści taryfy Freedom 2. Na początek mamy nielimitowane połączenia do wszystkich komórkowych. Spotkaliśmy się z tym już przy Freedom PL oraz Freedom 1. Można powiedzieć, że brak limitu dla połączeń komórkowych stał się obowiązkowym standardem, ale nie każda sieć oferuje no limit w przystępnej cenie. Umowa na czas nieokreślony, bez zobowiązań czy na ile chcesz. Można nazywać ten sposób kontraktu z siecią komórkową w różny sposób, ale sens jest zawsze ten sam — możliwość rezygnacji i ewentualna zmiana operatora w dowolnym momencie. Akurat ten model jest znakiem rozpoznawczym Premium Mobile i ma zastosowanie w przypadku każdej oferty Freedom oraz Internetu Mobilnego. Podobnie jest z zasięgiem. Premium to zasięg sieci Plus i z racji jakości oraz dostępności jest ogromną zaletą. Przejdźmy jednak do korzyści oferty Freedom 2, które odrózniają ten plan od poprzednich. Nielimitowane połączenia na numery stacjonarne, a także MMS NO LIMIT. Jeśli wykonujemy połączenia na numery stacjonarne częściej, niż wskazuje na to znak czasu — Freedom "dwa" to trafne rozwiązanie. Obrazki czy zdjęcia wysyłamy zazwyczaj za pomocą poczty elektronicznej lub komunikatorów, czy portali społecznościowych. Aczkolwiek, jest sporo osób, które nadal wysyłają wiadomości multimedialne MMS. Dzięki Freedom2 można korzystać z wysyłania MMS bez ograniczeń. Na koniec Internet i 20 GB do wykorzystania co miesiąc. Z badania opinii Klientów udało się wywnioskować, że w większości taka ilość Internetu nie zostaje wykorzystana. Oczywiście przy standardowym użytkowaniu. Standardowe użytkowanie Internetu w telefonie rozumiane jest jako przeglądanie stron, aktualności, kupowanie produktów w sklepach Internetowych, sporadyczne oglądanie filmów, słuchanie muzyki czy przeglądanie Social Media np. Facebook lub Instagram. Czyli wszystkich tych czynności, do których już się przyzwyczailiśmy.
Ocena dla Freedom 2 jest najwyższa, ponieważ w opinii obiektywnych portali z porównaniami jest to optymalny abonament na rynku.

Freedom 3 Opinie

Ostatni Freedom ma opinię biznesowego. Wynika to przede wszystkim z ilości Internetu w abonamencie, która pozwala na tworzenie rozwiązań typu Hot Spot w każdym miejscu, w którym właśnie się znajdujemy. Nie potrzebujemy wtedy dodatkowego Internetu Mobilnego, bo i tak nasz laptop połączy się poprzez WiFi z siecią. Możemy przesyłać pliki, rozmawiać na Skype czy prowadzić wideo konferencje. 30 GB w abonamencie daje takie możliwości. Poza tym oczywiście mamy wszystkie korzyści wymienione wcześniej. Składają się na to nielimitowane połączenia do wszystkich sieci komórkowych. Połączenia na numery stacjonarne bez ograniczeń. Wiadomości tekstowe SMS — oczywiście no limit. MMS, także bez limitu. Zasięg, standardowo sieci Plus. Umowa na czas nieokreślony z możliwością rezygnacji w każdej chwili oraz gwarancja stałej ceny. Bez obaw żaden z planów Freedom nie zmieni się nagle i nie będzie kosztować więcej. Jak do tej pory, więcej jest jedynie Internetu i to dwukrotnie. Dlatego też Premium Mobile dzięki opiniom konsumenckim został wybrany Konsumenckim Liderem Jakości 2017.

Premium Mobile Salony

opinie premium mobile

premium mobile opinie

Klient Premium Mobile Opinie

Będąc abonentem Premium, mamy do dyspozycji konto Klienta https://klient.premiummobile.pl. Dzięki zaawansowanym opcjom możemy zarządzać swoim kontem online. Na pierwszy rzut oka nie wygląda ono szczególnie nowocześnie, jednak zapewniam - spełnia swoje funkcje. Nawiązanie wyglądem do systemu operacyjego Windows, stanowi niewątpliwie miły akcent i powoduje miłe skojarzenia dla starszych użytkowników. Ekran powitalny informuje nas o stanie naszych faktur. Czy wszystkie usługi są opłacone oraz jaki jest stan konta. Bezpośrednio z tego miejsca można za pomocą PayU, można zapłacić abonament. Poniżej mamy do dyspozycji wyszukiwarkę z możliwością ustawienia daty i statusu na przykład faktur opłaconych i nieopłaconych. Wykaz faktur wystawionych przez Premium Mobile znajduje się na samym dole strony głównej.

Po lewej stronie mamy menu nawigacyjne gdzie znajdują się opcje dodatkowe. Od góry opcja zmiany hasła do konta Premium. Kolejna to ikona kłódki z opcją — wyloguj. Niżej znajduje się panel, gdzie można składać wnioski. Pierwszy wniosek to wymiana karty SIM i trudno domyślić sie, dlaczego znajduje się właśnie w tym miejscu, ponieważ nie spotkaliśmy się z sytuacją, aby była taka konieczność.
mobile

Nowy numer telefonu.

Kolejna opcja to wymiana numeru telefonu. Jest bardzo przydatna, jeśli nie jesteśmy mocno przywiązani do starego numeru lub poprzedni operator nadał nam nr. po jakiejś instytucji. Wybieramy dotychczasowy numer i z listy rozwijanej dobieramy sobie zupełnie nowy. Pula numerów telefonów jest całkiem pokaźna, dlatego mamy w czym wybierać. Wysyłamy wniosek i bez wychodzenia z domu możemy mieć nowy numer. Kolejna opcja to zmiana taryfy. Jeśli mamy na przykład Freedom PL i chcemy więcej korzystać z Internetu, możemy zmienić swój plan taryfowy na wyższy np. Freedom 1 lub Freedom 2.

Przeniesienie numeru do Premium Mobile

Dzięki opcji Przeniesienie numeru do PM, mamy możliwość zmiany operatora dla np. naszych bliskich. Wypełniając wniosek, uzupełniamy pola takie jak Numer MSISDN, gdzie wpisujemy telefon do przeniesienia. Z listy rozwijanej wybieramy dotychczasowego operatora, od którego przenosimy numer do Premium. Kolejne pole to Usługa u dotychczasowego operatora — tutaj do wyboru mamy prepaid lub postpaid. Prepaid, czyli dokładnie sprzedaż przedpłacona. Opcję prepaid wybierają osoby, które korzystają z tzw. telefonu na kartę. Postpaid to tradycyjny system abonamentowy. Płacimy za usługi cyklicznie, na przykład po upływie miesiąca. Musimy także wybrać preferowany sposób kontaktu. Do wyboru z listy rozwijanej mamy SMS, E-mail oraz telefon. Ostatnie pole to taryfa. Wybieramy Freedom PL, Freedom 1, Freedom 2, Freedom 3. FreedomNet 25 II lub FreedomNet Dom II. Na sam koniec pozostaje nam tryb przeniesienia numeru. Czy będzie to tryb bez zachowania terminu wypowiedzenia, w ciągu np. 14 dni roboczych od dnia zawarcia umowy. W tym przypadku musimy mieć świadomość zobowiązania do uiszczenia opłaty dotychczasowemu dostawcy w wysokości nieprzekraczającej opłaty abonamentowej za okres wypowiedzenia. Możemy też wybrać opcje z zachowaniem okresu wypowiedzenia przewidzianego umową z dotychczasowym dostawcą lub na koniec okresu promocji określonego umową terminową z dotychczasowym dostawcą.
przeniesienie numeru

Premium

Zgłoszenie reklamacyjne również możemy wysłać za pomocą panelu. W zależności od rodzaju zażalenia wybieramy jedną z opcji z rozwijanej listy. Zanim wyrazimy swoja opinie w Internecie, możemy wybrać jedna z trzech opcji. Zamówienie sprzedażowe - jeśli kurier się spóźnia lub zamawialiśmy pięć numerów a mamy aktywne tylko cztery. Faktura i Billing w przypadku, gdy mamy wątpliwości dotyczące płatności lub ostatni do wyboru brak dostępności usług. Możemy również zmieniać swoje dane osobowe. Adres zameldowania, adres korespondencyjny, numer kontaktowy czy adres e-mail. Poniżej mamy listę wszystkich złożonych wniosków. W panelu aktywne usługi widnieje nasz numer telefonu lub telefonów, jeśli mamy abonament rodzinny i więcej numerów.
premium kontakt

Billing

Rozliczenie konta z możliwością podglądu wszystkich faktur. Dostępne są również szczegóły połączeń. Ich czas trwania oraz dokładny koszt. Zwykle mamy w każdej kolumnie 0 zł. Jeśli jednak korzystamy z opcji SMS Premium lub dzwonimy za granicę mamy dokładną informację o dodatkowym koszcie za te usługi. Faktury VAT wskazują nam naliczenia. Możemy ustawiać daty i przeglądać historię faktur. Daty wpłat i księgowania możemy sprawdzić w panelu płatności.
premium

Zapytanie

Jeśli zależy nam na czasie i zamiast czekać, na wolnego Konsultanta wolimy jak zwarty i gotowy Doradca do nas zadzwoni, proponujemy wysłać wiadomość za pomocą opcji Wyślij Zapytanie. Wybieramy wtedy typ zgłoszenia. Może to być oferta lub usługa dodatkowa. Uzupełniamy temat, numer telefonu i wpisujemy treść. Jest to najszybszy i rekomendowany sposób kontaktu z Premium Mobile.
opinie
Premium Mobile Opinie
4.9959 pozytychnych głosów
4.9 959pozytywnych sprzedaży
blog